Ana sayfa alçıpan çiğli komple anahtar teslim tadilat 0232 999 89 33

çiğli komple anahtar teslim tadilat 0232 999 89 33

1275
0
PAYLAŞ
çiğli komple anahtar teslim tadilat
çiğli komple anahtar teslim tadilat

çiğli komple anahtar teslim tadilat

çiğli komple anahtar teslim tadilat izmirde fiyat ve kampanya bilgisi için hemen arayın 0232 999 89 33 boyama,alçı, iç dekorasyon, alçıpan, komple tadilat, dış cephe mantolama işleriniz 20 yıllık tecrübemizle özenle yapılmaktadır. Karşıyaka, Bornova, Konak, Buca, Çiğli, Karabağlar, Hatay, Göztepe, Üçyol, Üçkuyular, urla çeşme Basın Sitesi, Nokta, Balçova, Yeşilyurt vb… gibi heryerde hizmetinizdeyiz.

http://instagram.com/izmirboyaci

Anahtar Teslim Komple Tadilat Keşfi ve Planlaması Nasıl Yapılır?

Bir evin komple tadilatını yapmadan önce yerin çok iyi bir biçimde keşfedilmesi gerekir. Burada uzman bir ekip ile (iç mimar ve dekoratörler ile birlikte) evin tamamen keşfedilmesi gerekir. Bunun için ev sahibi ile birlikte iç mimar evin tam incelemesini yapar. Eğer ev hali hazırda yaşanır halde ve üstüne komple tadilat yapılması isteniyorsa dekorasyon ve yenileme çalışmaları üzerine konuşulur. Burada asma tavan, boya badana, alçı alçıpan, parke gibi birçok kalem ev sahibi görüşülerek modeller seçilerek ev üzerinde nasıl duracağı üzerine konuşulur. Burada iç mimari çizimler devreye girer. İç mimar çizimleri yapar, eğer gerekli ise 3d modelleme çalışmaları da iç mimar programları içerisinden herhangi biri ile oluşturulur.

çiğli komple anahtar teslim tadilat
çiğli komple anahtar teslim tadilat

Komple ev tadilatı için 3 boyutlu modelleme çalışmalarının yapılmasının ardından tadilat kalemleri tek tek hesaplanarak fiyatlandırma çalışmalarına başlanır. Burada elbette ki seçilen modellere göre evin tadilat dekorasyon ihtiyacına göre fiyatlar çeşitlenebilir. İç mimar bazı durumlarda çizim ve süreci yönetme ücreti talep edebilir. Bazı durumlarda ise bu ücret toplam maliyete yansıtılır.

Anahtar Teslim Komple Tadilat Dekorasyon Fiyatları

Komple ev yenileme çalışmalarında fiyatlandırma ufak bir evin küçük tadilatlarına göre elbette daha uygundur. Örneğin boya badana için bir 100 m2 bir yere 1.200 TL fiyat verilirken komple tadilat yaparken aynı 100 m2 yere 400 TL fiyat biçilebilir. Burada hem ustaların hazır olması hem toptan birçok işin tamamlanabilir olması fiyatta oldukça büyük indirimlere yol açmaktadır. Biz de size imex dekorasyon olarak bu içeriğimizde ortalama olarak anahtar teslim tadilat fiyat tablosu oluşturmaya çalıştık. Umarız sizler için faydalı olur. Tablo ile ilgili sorularınız için bize dilediğiniz an ulaşabilirsiniz.

Evin Metrekaresi Ortalama Komple Tadilat Fiyatları
50-100 m2 10.000-30.000 TL
100-150 m2 15.000-45.000 TL
150-200 m2 25.000 TL-50.000 TL

Evin Tadilatı Ne Kadar Sürer?

Ev tadilatının ne kadar süreceği elbette ki işin nasıl olacağına, hangi kalemleri kapsadığına göre değişir. Genel olarak standart 3+1 bir evin tadilatı ise ortalama olarak 10 gün ile 30 gün arasında değişen zaman aralığına sahiptir. Eğer 2 katlı 250 m2 bir villadan bahsediyorsak bu süre 30 ile 45 arasından değişmektedir. Çalışmaların ustaların kabiliyeti ve istenilen modele değiştiğini ise size tekrardan hatırlatmak isteriz. Ev tadilatının ne kadar süreceğini daha net görmeniz için ise sizlere farklı bir tadilat süreç tablosu oluşturduk. Umarız beğenirsiniz.

Evin Metrekaresi Ortalama Komple Tadilat Süresi
50-100 m2 8-15 gün
100-150 m2 15-30 gün
150-200 m2 20-35 gün

Komple Ev Tadilatı için Hangi Çalışmalar Yapılır?

Komple ev tadilatı yaparken çok fazla çalışma çeşidi, usta grubu bir arada kullanılır.  Örneğin bir grup usta boya badana yaparken bir grup usta alçı alçıpan çalışmaları yapar, bir diğer grup evin tesisatı ile ilgilenebilir. Burada ev sahibinin dikkate alacağı nokta ise profesyonel çalışan ekibin yanında onları denetleyen doğru iç mimarlar veya dekoratörler, ustabaşları ile anlaşmaktır. Her bir usta grubu burada süreci doğru şekilde yaparak evin genel güzelliğine katkıda bulunur

http://www.imexdekorasyon.com

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here