Ana sayfa Temizlik

Temizlik

​​Temizlik süresi boyunca elemanlarımızın cep telefonu ile şirket dahili dışında konuşmaları yasaktır.  Sigara içmeyen personel seçeriz fakat işini iyi yapan sigara içen personelimizin de 8 saatlik çalıma süresi boyunca evin dışında sadece 2 sigara içme hakkı vardır. Tüm bunların yanı sıra personelimiz ev temizliği yapılıp evinizden ayrılırken, sizler onların yaptığı işleri kontrol edip beğenmediğiniz yerleri tekrardan yaptırma hakkına sahipsinizdir. Biz işimizi hızlı yaparken savruk davranmayız ve tek isteğimiz de yapılan işi ev sahibinin beğenmesidir. Beğenmediği taktirde o evden ayrılmayız. 

temizlik
temizlik

Ev temizliği demek bizim hafife aldığımız, yada küçümsediğimiz bir iş değildir. imex Ekibi olarak biz sizin evinize yani hayatta en fazla zaman geçirip huzur bulduğunuz yuvalarınıza bu kadar değer veririz. Evlerinizde temizliğe ve hijyene değer veriyor iseniz, evinizin temizliğinden biz sorumluyuz. Sizlere hizmet vermek ve işimizi hakkı ile yapmak için sizleri bekliyoruz ve size sadece bir telefon kadar uzaklıktayız. 02329998933 İzmir Temizlik Şirketleri arasında seçilecek tek firma olmaktan ve sizlere hizmet vermekten gurur duyarız.

Temizlik

​​​          100 TL ye temizlik elbetteki küçük metrekare evler için geçerli fiyatımızdır. Sizde taktir edersiniz ki 50 m2 ev ile 300 m2 ev için temizlik ücreti aynı fiyata olması mümkün değildir. Bunun yanı sıra çok kirli bir evin ile yaşadığımız evin temizliği de aynı fiyata olaması imkansızdır. Bu yüzden çalışma saatimiz ve çalışma saat ücretlerimiz vardır. 

          Sizleri bu konuda biraz bilgilendirmek isterim. Dolu ev yani oturduğunuz evdir, ve bu evlerin temizliği bizim kolay temizlik dediğimiz sınıfa girer. Tabi ki de her ev aynı değildir. Oturduğumuz evlerde camları bir defa yerleri bir defa silmek yeterli​ olur, fakat boş ev temizliği  ve inşaat temizliği  evlerde işimiz zordur. Boş ev temizliği yapılırken taktir edersiniz ki tozlanma ve kirlenme oranı oturduğumuz eve oranla çok daha fazladır. Ve ayrıca dip temizlik şarttır. Yani dolap içleri, üstleri, kapıların üstüne kadar her yer temizlenir. Biz işimizi yaptıktan sonra, kapıyı kapattığınızda evinize toz yağmasın ve sizde bu toz nereden geldi diye düşünmek zorunda kalmayın. Çoğu zaman evinizde temizlik yaparsınız ve ertesi gün bu tozlar nereden geldi diye düşünürsünüz. Bizim amacımız size göstermelik bir iş yapmak değildir, fiyatlarımız birçok aynı  firmasına oranla oldukça düşüktür, hesaplı olmamızın en büyük sebebi seri çalışıp boşa zaman harcamadığımız içindir. İnşaat sonrası evlere gelince işimiz oldukça zordur, ama biz zordan kaçmayız, tabi ki de bu gibi ayrıntılarda fiyatlarımız farklılık göstermektedir.

        Çalışma saatlerimiz, çalışanlarımızın hakkını korumak için ve her çalıştıkları saat için hak ettikleri mesai ücretlerini almaları için vardır. Çalışanlarımızın haklarını koruduğumuz gibi sizin ödediğiniz her kuruşun da hakkını vermenin peşinde olduğumuz önemle belirtmek isteriz.

Çalışan elemanlarımızı uzaktan sizlerin aracılığı ile kontrol eder ve değerlendirmeleriniz sonucunda hatalarımızı haftalık yaptığımız toplantılar ile değerlendirip, sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için kendimizi sürekli olarak geliştiririz. Ayrıca elemanlarımız bir eğitim aldıktan ve stajlarını tamamlamayı başardıktan sonra bizimle çalışmaya başlar ve sizlerden aldığı puanlar ile çalışma hayatına ya devam eder, yada işine son veririz. Elemanlarımızın eviniz de çalışırken telefon ile konuşmaları yasaktır, sadece öğle yemeğinde mola verme hakları vardır. Bu da işimize gösterdiğimiz disiplini ispat etmeye yeterlidir.
Bu güne kadar  şirketlerinden aldığınız hizmetlerden memnun kalmayan kişiler için bu firmayı kurduk, ve başarı ile devam ediyoruz, elbette hatalarımız da oluyordur ama en büyük özelliğimiz, hatalarımızdan ders alarak yolumuza sizlere daha iyi hizmet vermek için devam ediyoruz. Yaptıklarımız ve çalışmalarımız hakkında daha ayrıntılı bilgi almak, yada kendi evinizin temizliği konusunda soru sormak, için bize ulaşabilirsiniz. 

http://www.imexdekorasyon.com