Ana sayfa çatı izolasyon ve aktarma izmir çatı tamiratı 05462418931 çatı ustası

izmir çatı tamiratı 05462418931 çatı ustası

1297
1
PAYLAŞ
Çatı aktarma ve izolasyon
Çatı aktarma ve izolasyon

izmir çatı tamiratı

izmir çatı tamiratı ustası olarak çatı izolasyon, aktarma ve komple tadilatı, dış cephe mantolama işleriniz 20 yıllık tecrübemizle özenle yapılmaktadır. Karşıyaka, Bornova, Konak, Buca, Çiğli, Karabağlar, Hatay, Göztepe, Üçyol, Üçkuyular, urla çeşme Basın Sitesi, Nokta, Balçova, Yeşilyurt vb… gibi heryerde hizmetinizdeyiz.

izmir çatı tamiratı İzmir içinde çatıcı arayanlar tarafından İzmir’in en deneyimli çatıcı ekibi ile İzmir Boya ekibi olarak daha şık görünümler sunmaktadır çatıcı  arıyorum ama usta  nasıl bulurum endişesine kapılmayın. Siz de doğru evinizde doğru sonuca ulaşabilmek için çatıcı bul yazarak geldiğiniz sitemizde doğru sonuca ulaşacaksınız. Googleda izmir çatı tamiratı  araştırması yaptığınızda İmex Dekorasyonun usta boyacıları karşınıza çıkar. Keza  veya diye de aratsanız kaliteli çatıcıya ulaşırsınız.

çatı izolasyon ve aktarma
izmir çatı tamiratı

izmir çatı tamiratı

Fiyat İstemek için burayı tıklayınız…

İnstagram –  Twitter – Facebook

ÇATI TAMİRİ NASIL YAPILIR

ÇATI TAMİRİ NASIL YAPILIR

ÇATI TAMİRİ NASIL YAPILIR

izmir çatı tamiratı kapsamlı ve detaylı bir iştir. Her şeyden önce çatıların her yıl düzenli olarak elden geçirilmesi gerekir. Birkaç yılda bir önemli bölümlerinin tamamen yenilenmesi şarttır.İhmal edilmiş veya çok eskimiş yahut yanlış inşa sebebiyle sorun çıkaran çatıların yıkılarak yeniden yapılması en doğrusu olacaktır. Çünkü çatı binanın temeli kadar önem taşır.

imex dekorasyon 0232 999 89 33 Çatılarınızda yaşadığınız her türlü sorun için istediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz. Çatıların evler ve sizler için ne kadar önemli olduğunu çok iyi bilen ve yıllarını bu sektöre vermiş insanlar olarak bizler de birer çatı altında yaşıyoruz. Hepimiz evlerimizi yıllarca çalışıp çabalayarak alıyoruz. Tüm birikimimizi evlerimize harcıyoruz. Ve günümüzün önemli kısmını evlerimizde geçiriyoruz. İşten dönünce sorunlu, su sızıntısı yaşanan, çok sıcak veya çok soğuk, sürekli masraf çıkaran evlerde yaşamayı hiçbirimiz istemeyiz. Ne yazık ki evlerde yaşanan sorunların büyük kısmı çatılardan kaynaklanmaktadır. Bu yüzden sağlam çatı demek sağlam bir ev ve sağlıklı bir ev hayatı demektir.

Çatı tamiri işine çatının özelliğine bakarak başlamak gerekir. Çünkü çatılar farklı malzeme ve stillerde inşa edilmektedir. Ayrıca çatının sorunlu olan bölgelerinin öncelikle tespiti de şarttır. Çünkü gerekmediği halde bir kısmın tamiri hem zaman kaybına hem de iş sahibine ek masrafa yol açar. Bu yüzden tamir isteyen kısımların belirlenmesi de bir diğer önemli husustur.

Çatı tamiri nasıl yapılır sorusuna verilecek cevap bir sıralamaya göre olacaktır. Tamir gerektiren bölümler belirlendikten sonra çatı iskeletinin elden geçirilmesi ile işe başlanır. Çünkü iskeleti hasar gören ve tamir gerektiren bir çatıda bu kısmın ihmal edilmesi tüm çatının ihmal edilmesi anlamına gelir. Tüm çatı iskeletin üstünde yükselir. Bu sebeple çatı iskeletinin sağlam olması her şeyden daha önemlidir.

Daha sonra çatı örtü malzemesinin hasarlı kısımlarının tamiri gerekir. Eğer yıpranmış ise çatı örtüsünün altındaki yalıtım malzemesinin değiştirilmesi işlemi yapılır. Daha sonra çatı örtüsünün tamiri yapılır. Bundan sonra bacalar, baca dipleri ve su dereleri ile diğer kısımlar tamir edilerek, gerekli ise izolasyonu sağlanarak çatı tamiri işi bitirilir.

http://www.imexdekorasyon.com

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here